Dziś czynne do 21:00

Asystent ds. Marketingu. Staż płatny

 

Nazwa stanowiska: Asystent ds. Marketingu. Staż płatny

Lokalizacja: Nowy Sącz

Departament: Asset Services

Nasz zespół ekspertów Działu Zarządzania Nieruchomościami dostarcza zintegrowane rozwiązania z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi dla międzynarodowych funduszy nieruchomości, prywatnych inwestorów, deweloperów, właścicieli korporacyjnych i najemców. Poprzez maksymalizację przychodów, redukcję kosztów, ciągłe raportowanie, aktywny marketing i dobre relacje z najemcami, utrzymujemy nieruchomość w stanie pełnego wynajęcia i zwiększamy wartość zasobów klienta.

Obecnie szukamy osoby, która wesprze Zarząd Nieruchomości w działaniach marketingowych Galerii Sandecja.

OPIS STANOWISKA:

 • Wsparcie zespołu Galerii Handlowej w koordynacji działań marketingowych - eventów prowadzonych na terenie galerii
 • Koordynacja i aktywny nadzór nad wykonaniem imprez promocyjnych (udział w evencie od etapu montażu do etapu demontażu, rozliczenie firm eventowych z rezultatów eventu, podsumowanie wyników dla właściciela Galerii Handlowej)
 • Kontakt operacyjny z Agencją wybraną do przeprowadzenia eventu, pomoc w przygotowaniu i realizacji eventu, kontakt z agencją na miejscu w sprawach logistycznych
 • Kontakt z najemcami dotyczący stricte organizacji/logistyki i dopracowania działań marketingowych/eventowych, rozniesienie pism i ankiet, pozyskiwanie zgód, formularzy, przyjmowanie zgłoszeń do akcji
 • Budowanie i stałe utrzymywanie dobrych relacji z najemcami Galerii Handlowej oraz stałe monitorowanie ich aktywności marketingowej
 • Prace biurowe, opracowywanie danych i podsumowań ankiet oraz wydarzeń, dokonywanie drobnych zamówień na potrzeby marketingu np. gadżetów, ulotek etc.
 • Praca rozliczana będzie na podstawie faktycznie przepracowanych godzin
 • Praca w nienormowanym czasie, elastycznie ustalana z przełożonym na miejscu, obejmująca weekendy, godziny wieczorne / poranne - w zależności od potrzeb i możliwości

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie średnie
 • Osoba sumienna, nastawiona na realizacje celu
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i rozmowach z najemcami
 • Wysoka kultura osobista
 • Doświadczenie w MS Office / pracy biurowej
 • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, pracy przy eventach czy w wolontariacie

OFERUJEMY:

Naszym stażystom stawiamy wysoko poprzeczkę, ale równocześnie dajemy dostęp do źródła wiedzy o rynku i narzędziach pracy najlepszych zarządców nieruchomości komercyjnych. Jako członek naszego zespołu będziesz mieć okazje by zadawać pytania fachowcom, pracować przy międzynarodowych projektach, poznawać tajniki naszej branży oraz kulturę pracy w globalnej organizacji.

Wszystko to, aby najlepszym osobom, które wyróżnią się już na pierwszym etapie kariery, umożliwić pozostanie w naszej firmie i rozwój w wybranym przez siebie kierunku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Adres do aplikowania: hrwarsaw@cbre.com

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest CBRE Sp. zo.o. z siedzibą przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie, która przetwarza dane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, informujemy o prawie wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania.

Telefon: 
18 540 86 01