Zapisz się do newslettera!

Sport

Sklep Kibica

Oficjalny sklep drużyny piłkarskiej Sandecja.

Asortyment sklepu to gratka dla każdego kibica Sandecji. W ofercie m.in. oficjalne koszulki meczowe, koszulki kibicowskie, szaliki, gadżety z emblematem klubu, publikacje i wiele innych. W sklepie można nabyć również bilety na mecze ligowe odbywające się na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka (Stadion Sandecji Nowy Sącz).

Branża: 
Sport
Piętro: 
Poziom 1

Sizeer

SIZEER to obecnie największa w Polsce platforma sprzedaży marek sportowych i lifestyle’owych. W ofercie sklepów znalazły się najlepsze globalne brandy, prawdziwe ikony sportowego stylu, jakimi stały się: Nike, Adidas, Puma, Reebok i UMBRO. W portfolio produktów znalazły się również buty i konfekcja ekskluzywnych marek Timberland i Lacoste. SIZEER jest obecny w topowych lokalizacjach na terenie całego kraju. Ponad 50 sklepów w największych galeriach, centrach handlowych oraz przy najlepszych ulicach handlowych w Polsce. SIZEER to marka stworzona dla wszystkich, którzy choćby tylko czasami mają odwagę pozbyć się formalnego stroju!

Branża: 
Sport
Telefon: 
18 540 86 68
Piętro: 
Poziom 0

Reebok

Salon Reebok oferuje swoim klientom: obuwie sportowe, odzież sportową, odzież dziecięcą, sprzęt, akcesoria. Możliwość zamówień indywidualnych i wydania karty rabatowej. Miła i fachowa obsługa! Zapraszamy na zakupy!

Branża: 
Sport
Telefon: 
18 547 20 12
Piętro: 
Poziom 1

Nike

Sklep sportowy oferujący obuwie, odzież, odzież klubowa (kolekcje piłkarskie), piłki, plecaki, torby, akcesoria sportowe, odzież dziecięca.

Możliwość zamówień indywidualnych.

Dla stałych klientów karty rabatowe.

Branża: 
Sport
Telefon: 
18 547 20 11
Piętro: 
Poziom 0

Kuguar

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej artykułów sportowo-rekreacyjnych. Ponadto wyposażamy szkoły, ośrodki wczasowe i siłownie w markowy sprzęt.

W naszej ofercie znajdą Państwo: sprzęt narciarski, odzież narciarską i snowboardową, akcesoria narciarskie, sprzęt snowboardowy, rowery, akcesoria rowerowe, odzież rowerową, rakiety tenisowe, obuwie do tenisa, akcesoria tenisowe, badminton, obuwie i odzież trekingową, plecaki i torby, piłki, akcesoria piłkarskie, obuwie halowe, sprzęt siłowy ciężki i lekki, sprzęt rehabilitacyjny.

Zapraszamy do naszego sklepu na I piętrze w Galerii Sandecja!

Branża: 
Sport
Telefon: 
18 540 86 48
Strona: 
Piętro: 
Poziom 1

Adidas

Sklep sportowy oferujący: obuwie, odzież, kolekcje dziecięcą, piłki, plecaki, torby, akcesoria sportowe. Dla stałych klientów karty rabatowe.

Branża: 
Sport
Telefon: 
18 547 20 13
Piętro: 
Poziom 0