Dziś czynne: Carrefour - do 22:00

Newletter: informacja o przetwarzaniu danych

Szanowny Kliencie,

Informujemy, że wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w formularzu newslettera, masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres: krzysztof.kryczka@cbre.com.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Treść wymaganej zgody, znajdująćej się w formularzu zapisu do newslettera:

  • [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail, przez Euro Mall Polska XV Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Mszczonowska 2, 02-337 Warszawa w celu wysyłki newslettera.
  • [ ] Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego przez Euro Mall Polska XV Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Mszczonowska 2, 02-337 Warszawa zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne i w tym celu udostępniam swój adres e-mail.

Informacje dotyczące przetwarzania podanych danych

1. Administratorem danych osobowych jest Euro Mall Polska XV Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Mszczonowska 2, 02-337 Warszawa („Administrator”).

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z obsługą wysyłki newslettera na podstawie zgody.

3. Odbiorcą danych osobowych będą spółki z grupy TK Development, zarządca Galerii Sandecja firma CBRE Sp. z o.o., podmioty świadczące usługi informatyczne, telekomunikacyjne.

4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2

6. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do otrzymywania newslettera.

7. Pani/Pana dane nie będą wykorzystywane do profilowania i podejmowania zautomatyzowanych decyzji.